Zaczynamy po zmianach

Rozwój firmy OSIEM wymusił na nas przebudowę naszej strony informacyjnej. Planowane prace miały oczywiście zakończyć się dużo wcześniej ale jak to przy zmianach bywa termin wydłużył się. 

Jesteśmy przekonani że po uruchomieniu funkcjonalności strony na 100% Państwa odbiór będzie pozytywny, a dodane funkcjonalności pomocne. 

Kilka planowanych zmian i usprawnień

W związku z wspomnianym już wcześniej rozwojem firmy poszerzamy również ofertę produktów na Allegro. Będą to zarówno produkty pozostające w stałej ofercie produktowej jak również produkty w super cenie w ograniczonych ilościach. Warto obserwować nasz profil na Allegro.  osiem_net_pl

Wdrażamy również nową funkcjonalność czyli nasz firmowy sklep internetowy.  W większości przypadków oferta sklepu będzie pokrywała się z ofertą na Allegro będą jednak działy w których np drobne części elektroniczne pojawią się w formie wyprzedaży lub w formie prezentacji z możliwością złożenia zamówienia na dany produkt. sklep.osiem.net.pl

Obserwując potrzeby obecnie obsługiwanych klientów biznesowych oraz wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom, tworzymy elektroniczną wersję naszego portfolio produktowego by łatwiej było dokonać wyboru do oferty. 

Poszerzając asortyment z działu kosmetyków samochodowych oraz chemii gospodarczej otwieramy punkt sprzedaży stacjonarnej. Więcej informacji na temat sklepu już wkrótce. 

Zaczynamy po zmianach
Przewiń do góry