Preparaty do szkła i ceramiki

Od 2017 roku jesteśmy partnerem handlowym firmy UNELKO. Firmy która w USA od 40 lat jest producentem doskonałej jakości produktów do czyszczenia ale i zabezpieczenia powierzchni. Preparaty od wielu lat znane w branży szklarskiej, stosowane z powodzeniem do zabezpieczenia np. kabin prysznicowych przed działaniem tzw twardej wody. Do niedawna to te właśnie firmy z branży szklarskiej były głównym odbiorcą i użytkownikiem tych specjalistycznych preparatów. Obecnie produkty zostały dostosowane swoimi wielkościami do użytkownika domowego. 

W naszej ofercie na chwilę obecną znajdują się trzy podstawowe produkty w kilku słowach opisanie poniżej. 

Limescale Remover

Limescale remover – to unikalna, biodegradowalna chemia, która skutecznie usuwa z czyszczonej powierzchni zabrudzenia, osady wapienne z twardej wody oraz pozostałości mydła.

Repel

Repel Glass & Surface Cleaner - to profesjonalny środek do czyszczenia powierzchni, który usuwa zabrudzenia pozostawiając powierzchnię czystą i wolną od zabrudzeń i smug. Dodatkowo na powierzchnia pozostaje zabezpieczona co ułatwia kolejne mycie.

Invisible Shield

Invisible Shield - to sprawdzony, łatwy i bezpieczny w użyciu, innowacyjny produkt zabezpieczający powierzchnie szkła, porcelany i ceramiki przed zabrudzeniami oraz ułatwiający późniejsze czyszczenie. Nazwa mówiąca o niewidzialnej tarczy INVISIBLE SHIELD dobrze oddaje sposób działania produktu.

Przewiń do góry