Elektronika DIY

Do it yourself w skrócie DIY, określenie to przyjęło się w wielu dziedzinach życia. Elektronika jest jedną z dziedzin, gdzie to elektroniczne majsterkowanie rozwija się wraz z rozwojem technologii. Aby ułatwić proces tworzenia nowych ciekawych projektów lub ich modyfikacji, oferujemy zestawy do samodzielnego montażu lub gotowe moduły elektroniczne będące jednym z elementów elektronicznej układanki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno zestawów do samodzielnego montażu jak i samych elementów elektronicznych. Oferta jest dynamiczna więc warto śledzić zmiany na naszej stronie. 

Generator sygnału Si5351A 8kHz - 160 MHz

Sercem tego modułu jest niewielkich rozmiarów układ Si5351A produkowany przez SILICON LABS. Jak czytamy w opisie producenta, SI5351 to konfigurowalny generator sygnału zegara I2C, który zastępuje kwarce, oscylatory kwarcowe, VCXO, pętle synchronizowane fazowo (PLL). 

SILICON LABS – produkuje trzy wersje SI5351 które znajdują zastosowanie w różnorodnych zastosowaniach, my skupiliśmy się na Si5351A.  Tak powstał moduł gotowy do użycia w nowo powstającym projekcie lub zastępujący już istniejące rozwiązanie. 

Przewiń do góry